اسپلیت دیواری دایکین 30000DAIKIN-FTYN80 RQ71

محصول جدید

کولرگازی ظرفیت بالای دایکین سری FTYN مناسب برای فضاهای بزرگ تا 70 متر بوده و مصرف برق با رده انرژی A دارد. ین محصول مناسب مناطق کارکرد در مناطق حاره ای و گرمسیری بوده و ساخت کشور مالزی می باشد.

جزییات بیشتر

129,000,000 ریال بدون مالیات.

  • Inverter A

مشخصات

اینورتر دارد
رده انرژی A
نوع گاز مبرد R410A
ساخت مالزی

اطلاعات بیشتر

اسپلیت دیواری دایکین 30000DAIKIN-FTYN80 RQ71

کولرگازی دایکین سیستم تهویه مطبوع دایکین با بیش از 90 سال تجربه و قدمت در تاریخ صنعت تهویه مطبوع جهان جزء برترین ها بشمار می رود. ایده های که این شرکت در تولید محصولات خود به کاربرده است هم برای ژاپن و هم برای دنیا بی نظیر بوده است این کمپانی همیشه در صنعت برودتی در تولید و عرصه صنایع برودتی و تهویه مطبوع 40 درصد در کشور ژاپن داشته و 60 درصد از سهم بازارهای کشورهای خلیج فارس اروپا را برعهده دارد هم اکنون دایکین با دارا بودن 17 کارخانه بزرگ سرعت و دقت لازم محصولات را با توجه به نیازها و احتیاجات مردم تولید می نماید .

در رده بندی فروش محصولات برودتی دنیا این شرکت در سال 2014 فروش محصولات دایکین از مرز 10 میلیارد دلار فراتر رفت و رتبه ی اول فروش جهان را به خود اختصاص داد. کولرگازی دایکین VRVIV کولرگازی از پرمصرف ترین دستگاه های برودتی مورد استفاده در مناطق حاره ای هستند این دستگاه ها به مرور زمان تکامل یافته و پیشرفته تر می شوند سیستم های جدید VRV نسل و تکنولوژی جدید کولرگازی دو تیکه ای هستند که قابلیت های بسیار زیادی را به عنوان یک سیستم تهویه مطبوع مرکزی در اختیار مصرف کننده قرار می دهد.

نظرات