48000

داکت اسپليت يکی از رايجترين سيستم های تهويه مطبوع در سطح جهان بوده و امروزه بطور گسترده ای مورد توجه سازندگان واحد های مسکونی و اداری می باشد. همچنين اين سيستم جزء اقتصادی ترين و به صرفه ترين سيستم های تهويه مطبوع موجود می باشد.
داکت اسپلیت دایکین در فضای بالای سقف کاذب ساختمانها بصورت مخفی قرار گرفته و توسط کانالهایی که به آنها متصل می شوند هوای خنک و یا هوای گرم را در فضاهای مختلف واحدهای آپارتمانی بصورت  مناسب توزیع می نمایند.قابلیت نصب به صورت عمودی و افقی برای داکت اسپلیت وجود دارد و نصب و راه اندازی آن در مدت زمانی کوتاه انجام می شود.

داكت اسپيلت دايكين، هواى تميز همراه با آسايش و راحتى را در سرتاسر خانه شما به ارمغان مى آورد.تهيه مطبوع كانالى دايكين شامل يك بخش داخلى و يك بخش خارجى به همراه كانال هاى هوا مى باشد.از مزایای داکت اسپلیت دایکین می توان به ظرفیت سرمایشی بالا ، کار کرد بسیار کم صدا ، کم مصرف (اینورتر) ، کمپرسور پر قدرت ، کندانسور و اواپراتور دارای پوشش ضد خوردگی،  دارای گاز مبرد R410  ، امکان تهویه چندین فضا ، امکان لوله کشی با متراژ بالا بین یونیت داخلی و خارجی ، استفاده از دمنده های چند سرعته و ... اشاره نمود.

داکت اسپلیت دایکین مجهز به تکنولوژی  فوق کم صدا (Super Silent) ، تکنولوژی هوشمند که می تواند براساس دمای اتاق و فضا ، میزان مصرف و بار دستگاه را نیازسنجی کند.

 تکنولوژیDry Program  این دستگاه می تواند در مناطق شرجی رطوبت هوا را از بین ببرد . تکنولوژیPower Full این دستگاه می تواند بدون مصرف بار اضافی برق ، در استارت اولیه قدرت دستگاه را افزایش داده و پس از رساندن دما به حد دلخواه شما ، در حالت Standby فعالیت نماید.